Spotkanie z Aleksandrem Kutelą, prezesem HBO.

Koło Naukowe Studiów Europejskich „Universum” UEK we współpracy z KSE UEK mają zaszczyt zaprosić na spotkanie z Aleksandrem Kutelą, Prezesem HBO Poska.

Pierwsza część spotkania to wykład mający na celu przybliżenie nam sytuacji na medialnym europejskim rynku. Czy Polska dopiero goni inne kraje, czy też mamy się czym szczycić i inni mogą się od nas wiele nauczyć? Jakie wyzwania stawiają sobie największe korporacje na nadchodzące lata? Czym mogą nas zaskoczyć w przyszłości?

Druga część spotkania to rozmowa ze studentami o tym, czym kierować się w życiu by osiągnąć sukces oraz jakie pułapki mogą czyhać na starcie. Jak osiągnąć sukces na rynku międzynarodowym? Czy dla absolwenta MSG droga z UEKu do zarządu jednej z najbardziej znanych na świecie telewizji usiana była wieloma pułapkami? Jak należy się przygotować do startu w świecie biznesu, żeby pokazać się z jak najlepszej strony?

Na te i wiele innych pytań odpowie nam Aleksander Kutela, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Aleksander Kutela – wiceprezes HBO Central Europe, i jednocześnie prezes HBO Polska i Cinemax Polska. Urodzony w 1972 r. w Krakowie. Absolwent kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz TGMP na Harvard Business School. Od września 1997 r. związany z HBO Polska, m.in. na stanowiskach Dyrektora Marketingu oraz Dyrektora Sprzedaży. Od sierpnia 2000 r. pełni funkcję dyrektora generalnego i prezesa HBO Polska (odpowiada za rozwój kanałów HBO, Cinemax i AXN). W latach 2005-2007 nadzorował także działalność HBO w Bułgarii i Rumunii. Obecne stanowisko zajmuje od 2007. Jest odpowiedzialny m.in. za marketing oraz produkcję telewizyjną i filmową HBO w 11 krajach Europy Środkowej.

Zapraszamy wszystkich na wykład, który będzie miał miejsce 19 listopada o godzinie 16.30 w Pawilonie Sportowym, sala 8 (część I)
Następnie przeniesiemy się do Klubu GROTA 2 na terenie Kampusu UEK (część II)

Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji o drugiej części spotkania wkrótce.