Wiosenna edycja Akademii Savoir-vivre

KN SE UNIVERSUM chce serdecznie zaprosić na niepowtarzalną okazję skorzystania z darmowych szkoleń z zakresu SAVOIR VIVRE! To cykl niezwykle ciekawych i przydatnych szkoleń na których nie może Was zabraknąć. Oczywiście każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat!

Dwóch wyjątkowych specjalistów, dwie niezwykłe okazje! Liczba miejsc ograniczona! Zapisy zaczynamy już teraz! Nie odwlekaj!

Jedną z prowadzących szkolenie będzie GOSHA Małgorzata Kusper, która występowała między innymi w programie ” Kawa czy herbata” jak również jest autorką blogu o modzie. Jest to wielkiej klasy specjalistka od ubioru nie tylko biznesowego. Jeśli masz wątpliwości co do swojej garderoby bez wahania możesz spytać ją o rade już w ten czwartek! Będziecie mieć niepowtarzalną okazję uczyć się dress-code od najlepszych, a co najważniejsze całkiem za darmo !!!

JUŻ W TEN CZWARTEK (23.04)

1. „ETYKIETA NA CO DZIEŃ”
Godz: 11.20-12.50
Miejsce: Paw. B 057
Prowadzenie: dr Zofia Szafrańka
Opis: Kurs praktycznego zachowania, jedynie z dr Zofią Szafrańską – damą, miłośniczką wysokiej kultury i zachowania. Po szkoleniu przygotowywanie ważnych przyjęć czy rautów nie będzie straszne. Prowadzenie stałej korenspondencji i rozmowy o małych, niedostrzegalnych rzeczach będzie od tej pory niestraszne i spowoduje, że zyskamy w oczach innych wiele! Aby uniknąć błędów i zrobić na innych oszałamiające wrażenie, już dziś zapisz się na warsztaty savoir-vivre.

2. „DRESS CODE – ZASADY W PRAKTYCE”
Godz: 13:05-14:35
Miejsce: Paw. B 057
Prowadzenie: Małgorzata Kusper
Opis:Niezwykła osoba o wielkiej pasji tworzenia i dzielenia się wiedzą. To certyfikowane szkolenie zmieni Twoje życie. Zaawansowany, jednodniowy kurs stylizacyjny z zakresu stylizacji formalnej, koktajlowej i nieformalnej. Casual Friday, business casual, evening dress, etc. Szczegółowy program szkolenia pozwoli wyjaśnić pojęcia i ich praktyczne zastosowanie. Udział w naszym szkoleniu sprawi, że dobieranie stylizacji do konkretnych okazji nie będzie stanowiło problemów.

ZAPISY NA: www.akademiasavoirvivre-wiosna.evenea.pl

Nie żałuj! Uczestnicz razem z nami w Wiosennej Edycji Akademii Savoir-Vivre:)